Kalibrace radarů a kamer

Kalibrace radarů a kamer pomocí moderní laserové technologie, která zajistí správnou funkci pokročilých bezpečnostních jako je Front Assist, adaptivní tempomat, čtení dopravních značek nebo kontrola jízdy v průzích. Duležitým aspektem kalibrace je, že může být také důležitá po určitých opravách nebo úpravách vozidla, které by mohly ovlivnit jeho geometrii nebo umístění komponent jako je i například běžná výměna čelního skla.

Kalibrace radarů a kamer Náchod

Proč je správná kalibrace nezbytná?

Bezpečnost - Špatně nastavené systémy mohou vést k chybným reakcím, snížení účinnosti systémů (Front Assit, čtení dopravních značek) a dokonce i selhání bezpečnostních funkcí, což zvyšuje riziko nehody.

Porušení pravidel silničního provozu - Chybná interpretace dopravních značek a nesprávná detekce pruhů může vést k nedodržení dopravních pravidel s právními důsledky.

Omezení funkcí vozidla - Špatně fungující systémy adaptivního tempomatu nebo asistentu jízdy v pruzích mohou snížit jízdní komfort.

Ceník

Kalibrace radaru

2700,-

Kalibrace kamery 2700,-
 Kalibrace radaru a kamery (kombinovaná)  5000,-
*Samozřejmostí je kalibrační protokol

Odborná kalibrace je klíčová pro optimální výkon vašich bezpečnostních systémů. Kontaktujte nás pro další informace nebo domluvení termínu kalibrace.